KAPKA Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Zbożowego

Producent Mąk Piekarniczych i Specjalistycznych

Tarnogród
ul. Przedmieście Błonie 6
23-420 Tarnogród
tel. +48 84 689 78 88
fax:+48 84 689 74 44

Jarosław
ul. Zbożowa 7a
37-500 Jarosław
tel. +48 16 621 68 94

Sklep firmowy Leżajsk
ul. Klasztorna 4a
tel. 661 965 081

Piekarnia
www.piekarnia.kapkappz.pl

biuro@kapkappz.pl

O firmie / Informacje ogólne

Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Zbożowego KAPKA Sp. j. to firma rodzinna z 50-letnimi tradycjami młynarskimi, należąca do grona największych producentów mąki w Polsce.
Główny profil działalności P.P.Z. KAPKA to skup i przetwórstwo zbóż. Produkujemy najwyższej jakości mąki pszenne piekarnicze, mąki specjalistyczne i mąki do użytku domowego. Jednym z naszych wiodących wyrobów jest doskonała Mąka Jarosławska wytwarzana zgodnie z wieloletnią tradycją.

Dysponujemy trzema zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi w południowo - wschodnim regionie kraju: młynem pszennym w Tarnogrodzie (woj. lubelskie) oraz młynami pszennym i żytnim w Jarosławiu (woj. podkarpackie). Posiadamy rozbudowaną sieć logistyczną i własną flotę transportową. Zapewniamy elastyczne podejście do potrzeb i oczekiwań Klientów, rzetelne doradztwo i konkurencyjne ceny.

Bogate doświadczenie, wysokiej jakości wyroby, dbałość o zadowolenie klientów i profesjonalna obsługa sprawiły, iż nasza firma jest jednym z potentatów przetwórstwa zbożowego w Polsce. Posiadamy setki kontrahentów w kraju i za granicą. Zachęcamy do współpracy hurtownie, markety, zakłady przetwórstwa spożywczego, piekarnie, ciastkarnie oraz cukiernie.

W skład P.P.Z. KAPKA wchodzi również piekarnia i ciastkarnia oferująca szeroki asortyment pieczywa i wyrobów cukierniczych. Wyborny skład produktów wynika z połączenia tradycji i nowoczesności. W procesie piekarniczym wykorzystujemy tradycyjne, sprawdzone przepisy.
Serdecznie zapraszamy.